Ana Sayfa >  Çocuk Ayakkabı >  Burada ucuz Kız Çocuk Zuzzu Bebe Tam Ortopedi̇k Haki̇ki̇ Deri̇ İlkadim Bebek Çocuk Ayakkabi AJ126559480 satın

Burada ucuz Kız Çocuk Zuzzu Bebe Tam Ortopedi̇k Haki̇ki̇ Deri̇ İlkadim Bebek Çocuk Ayakkabi AJ126559480 satın

  • Ürün NO: AJ126559480
  • 777 Depoda mevcut olan

Lütfen seçiniz:

398.81 TRY  172.39 TRY
Kaydet: 57% kapalý

Sepete At:
Images additionnelles (Cliquez sur l'image):
Burada ucuz Kız Çocuk Zuzzu Bebe Tam Ortopedi̇k Haki̇ki̇ Deri̇ İlkadim Bebek Çocuk Ayakkabi AJ126559480 satın
Description du produit:

Ayrıntılar

ÖZELLİKLER:

-TAM ORTOPEDİK

-HAKİKİ DERİ

-ANATOMİK ALT TABAN

-ANTİBAKTERİYEL DERİ İÇ TABAN


İlkadım Ortopedi; Çocukların daha sağlıklı adım atmaları ve gelecekte ciddi ayak rahatsızlıklarıyla karşılaşmamaları için ilk adımlarından itibaren ürettikleri ayakkabıların kullanılmasını tavsiye ediyor.

AYAK SAĞLIĞINI NE ETKİLİYOR?

Yapılan bir araştırmaya göre; doğan çocukların %99’u sağlıklı ayaklara sahip bir şekilde doğmaktadır. Araştırmada kullanılan çocuklar yetişkin bir birey haline geldiklerinde tekrar incelenmiş ve yalnızca %46’sının ayaklarının sağlıklı olduğu tespit edilmiştir. Geri kalan %53’lük bölüm, giydiği ayakkabılar nedeni ile tedavisi mümkün olan/mümkün olmayan çeşitli rahatsızlıklarla karşı karşıya kalmıştır.

İYİ BİR ÇOCUK AYAKKABISI NASIL OLMALI?

Yaptığı araştırmalarla üretim yapan İlkadım Ortopedi, elindeki bilgilerle size en iyi çocuk ayakkabısının nasıl olacağını açıklıyor.

SOFT EFFECT İÇ TABAN KULLANILMALI

Ayaklardaki iç taban gelişimi süreci boyunca ayak kavislerinin oluşumunu destekleyen ayakkabılar kullanılmalıdır. Bu ayakkabılar ayakların düz taban olmasına da engel olmaktadır.

İÇİ VE DIŞI %100 DERİ OLMALI

Çocukların kullandığı ayakkabıların, normal şartlarda mevsime uygun olarak tercih edilmesi gerekir. Yani ayakkabılar mevsim çok soğuksa üşütmemeli, çok sıcaksa da terletmemelidir. İlkadım Ortopedi size %100 organik olan derilere sahip olan ayakkabıları tercih etmeniz gerektiğini belirtiyor. Çünkü bu tür ayakkabılar sıcağı ve soğuğu içine almamaktadır.

İlkadım Ortopedi Banner

YÜKSEK KONÇLU OLMALI

Yüksek konçlu ayakkabılar ayakları bilekten sardığı için çocukların düzgün adım atmasını sağlar ve ayak burkulmalarını engeller. Bu yüzden yüksek konçlu ayakkabıları tercih etmeniz tavsiye ediliyor.

ÖN KISMININ DERİN OLMALI

Çocuk ayakkabılarının önünün, ayak parmaklarına ve tırnaklarına baskı yapmayacak düzeyde derin ve geniş olması öneriliyor.

ÖNÜ VE ARKASI SERT OLMALI

Çocuklar yürürken herhangi bir sert cisme de çarpabilir. Bu yüzden darbenin şiddetini azaltarak ayağa ulaşmasını engelleyen ayakkabıların tercih edilmesi gerektiği belirtiliyor.

HAFİF OLMALI

Çocuklar ayakkabı giydiği zaman onu ve ağırlığını hissetmemeleri gerekir. Çünkü uzun süre boyunca ayakkabı giymediklerinde, yürüme arzusundan vazgeçebilirler. Eğer giymiş olduğu ayakkabı ağır olursa, çocuk ayakkabıyı bir yük olarak görür. Yürümek istemediği gibi, ondan da hemen kurtulmak ister.

ESNEK OLMALI

Çocuklar ayakkabı ile yürüdüğü zaman, ayaklarının çıplak ayakla yürürmüş gibi esnemeleri gerekiyor. Bu yüzden ayakkabılar bu esnekliğe uyum sağlamalıdır.

YÜKSEK TOPUK VE THOMAS TOPUK OLMALI

Çocuklar yürümeye başladığında, giydikleri ayakkabıların onun yürümesine yardımcı olması gerekmektedir. Ayakkabının bu yardımı yapabilmesi için topuğunun yüksek olması; iç tarafa basılmaması için de Thomas Topuk olması, yani topuğun iç tarafa doğru uzaması gerekmektedir.

İlkadım Ortopedi bu gördüğünüz maddelere uygun şartlarda ayakkabılar tasarlamakta ve üretmektedir. Bundan dolayı, çocuklarınızın daha sağlıklı ayaklara sahip bir birey olmasını istiyorsanız ayakkabı alırken bu detaylara mutlaka dikkat etmenizi öneririm. Ya da zaten bütün bu özelliklere sahip olan İlkadım Ortopedi‘nin ürettiği ayakkabıları tercih etmenizi tavsiye ederim.


İade / Değişim Bilgileri

"Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları", "6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun" ve "Mesafeli Satışlara Dair Yönetmelik" hükümlerine tabi olacaktır.

Bilgi için tıklayınız.


İade veya değişim yapılacak ürünün, Mağazanın anlaşmalı olduğu kargo firması ile gönderilmesini rica ederiz. Anlaşmalı kargo hakkında detaylı bilgi almak için Mağazaya Soru Sor alanından iletişime geçebilirsiniz.Burada ucuz Kız Çocuk Zuzzu Bebe Tam Ortopedi̇k Haki̇ki̇ Deri̇ İlkadim Bebek Çocuk Ayakkabi AJ126559480 satınCopyright © 2019 www.develicagriotel.com/