Ana Sayfa >  Çocuk Ayakkabı >  Burada ucuz Kız Çocuk Steppo İk1286 Atom 18-21 İlkadım Ayakkabı Beyaz- Pembe AJ123079528 satın

Burada ucuz Kız Çocuk Steppo İk1286 Atom 18-21 İlkadım Ayakkabı Beyaz- Pembe AJ123079528 satın

  • Ürün NO: AJ123079528
  • 611 Depoda mevcut olan

Lütfen seçiniz:

441.89 TRY  194.65 TRY
Kaydet: 56% kapalý

Sepete At:
Description du produit:

Ürün Özellikleri

Numara 32
Renk Çok Renk

Ayrıntılar

[URUN_ACIKLAMASI]

Ürünü kontrol etmeden, paketi teslim aldığınıza dair imza atmayın  

Aksi Taktirde azrızalı ve  defolu ürünlerin değişimi ve  iade işlemi  yapılmayacaktır. 

Teslimat Bilgileri

Ürünü kontrol etmeden, paketi teslim aldığınıza dair imza atmayın AksiTaktirde azrızalı ve Kırık ürünlerin değişimi ve iade işlemiyapılmayacaktır. Ürünlerimiz Anlaşmalı Olduğumuz Yurtiçi Kargo İleGönderilir. Başka Bir Kargo Şirketi İle Gönderi Yapılmaz. Büyü Bebeksevkıyat birimine sipariş kaydınız ulaştığı andan itibaren taahhütedilen süre içerisinde ürünleriniz hazırlanır ve kargoya teslim edilir.Saat 15.00’a kadar verilen tüm siparişler aynı gün içinde kargofirmasına teslim edilir (Hafta sonu hariç). Kargo firmasındayaşanabilecek gecikme ve sorunlardan dolayı Büyü Bebek firması sorumlututulamaz. DİKKAT: KARGO TAKİP NUMARASI SAAT 21 DEN SONRA AKTİFOLMAKTADIR. ÜRÜN KARGOLANDIĞI GÜNÜN AKŞAMI SAAT 21 DEN SONRA KARGO TAKİPNUMARASI İLE ÜRÜNÜNÜZÜ TAKİP EDEBİLİRSİNİZ..

İade / Değişim Bilgileri

"Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları", "6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun" ve "Mesafeli Satışlara Dair Yönetmelik" hükümlerine tabi olacaktır.

Bilgi için tıklayınız.


İade veya değişim yapılacak ürünün, Mağazanın anlaşmalı olduğu kargo firması ile gönderilmesini rica ederiz. Anlaşmalı kargo hakkında detaylı bilgi almak için Mağazaya Soru Sor alanından iletişime geçebilirsiniz.

Satış Sonrası Servis

Satmış olduğumuz ürünler iki yıl servis garantilidir. Ürünlerin garanti belgesi ve faturası koli üstüne yapıştırılarak gönderilir. Faturasız ürün sevkıyatı yapılmaz. Garanti belgesi bulunmayan ürünlerin faturası garanti için yeterlidir. Garanti dahilinde müdahale edilecek ürünler direkt servislere gönderilmelidir. DİKKAT SİPARİŞ KOLİLERİNİN ÜSTÜNÜ KONTROL ETMEDEN ATMAYIN.       Sağlık Bakanlığı Hijyenik Ürünler Tebliği gereği Distribütör/ithalatçı firmalar hijyenikliği bozulabilecek beslenme aksesuarları, göğüs pompaları ve emzirme ürünleri, kitap, CD, iç çamaşır vs. gibi ürünlerin iade veya değişimini kabul etmemektedir. Firmamızdan kaynaklanmayan durumlarda İade/Değişim işlemlerinde kargo bedeli müşteriye aittir. Karşı taraf ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir.İADE VE DEĞİŞİM İŞLEMLERİNDE ÜRÜNÜN ORJİNAL KUTUSUNDA BOZULMAMIŞ BİR ŞEKİLDE , FATURASI İLE BİRLİKTE ANTLAŞMALI KARGOMUZ (YURTİÇİ KARGO )TARAFIMIZA GÖNDERİLMESİ GEREKMEKTEDİR.FATURASI OLMAYAN VE ANLAŞMAMIZ OLMAYAN KARGO İLE GÖNDERİM YAPILAN ÜRÜNÜN İADESİ ALINMAYACAKTIR.


Burada ucuz Kız Çocuk Steppo İk1286 Atom 18-21 İlkadım Ayakkabı Beyaz- Pembe AJ123079528 satınCopyright © 2020 www.develicagriotel.com/